Love is Blind: szok! Ślub po tygodniu?

Reunion „Love is Blind: Polska” zakończył się przerwą w nagraniu. Prowadzący musieli przerwać program, gdy jedna z uczestniczek nie mogła powstrzymać łez.

Oświadczenie Marty i Damiana

Marta i Damian, para z programu, opublikowali wspólne oświadczenie. Napisali, że ostatni okres był dla nich bardzo intensywny. Para dodała, że potrzebowała czasu, zanim odezwała się publicznie.

W poście zamieszczonym w mediach społecznościowych para zamieściła również zdjęcia. Nie podała jednak szczegółów dotyczących ich aktualnego statusu związku.

Przebieg reunion

Podczas spotkania uczestników po emisji programu doszło do emocjonalnych scen. Zborowska, jedna z bohaterek, zaczęła płakać. Nagranie przerwano na kilka minut.

Produkcja nie podała przyczyny nagłego przerwania. Uczestnicy wrócili do studia po krótkiej przerwie technicznej.

Reakcje widzów

Po emisji odcinka reunion w internecie pojawiły się liczne komentarze. Część widzów określiła zachowanie uczestników jako „wręcz niesmaczne”.

Inni zwrócili uwagę na sposób, w jaki para omawiała swoje decyzje. Niektórzy uznali wypowiedzi za niewystarczająco szczere.

Do wieczora 12 października pod postami uczestników pojawiło się kilka tysięcy komentarzy. Większość z nich dotyczyła przebiegu spotkania w studio.

Dalsze informacje

Para Marta i Damian nie zapowiedziała kolejnych wystąpień medialnych. Producent programu nie skomentował jeszcze przebiegu reunion.

Nowe odcinki „Love is Blind: Polska” nie są na razie planowane. Stacja nie podała terminu ewentualnego kolejnego sezonu.

Zrodlo: Pudelek

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Beata A.
Beata A.
23 dni temu

Wyslalem link rodzinie, niech tez przeczytaja.

Monika R.
Monika R.
23 dni temu

Swietny artykul, szczegolnie pomocny! Czy ktos z Was probowal tego podejscia?

Kasia
Kasia
23 dni temu

Tydzień to szaleństwo! Ciekawe, czy te związki w ogóle mają szansę przetrwać.

Tomek
Tomek
23 dni temu

Zastanawiam się, czy to wszystko nie jest reżyserowane na potrzeby show?