Pitbull nowe porządki Stepnica gdzie obejrzeć?

Pitbull, to pewien z ostatnich obrazów, który ma w napięciu, mrozi krew w żyłach oraz korzysta tak wiele scen akcji, że z pewnością nie można nazwać go filmem suchym i monotonnym. Liczymy w nim bowiem do budowania z szkołą warszawskich policjantów, którzy podążają tropem zorganizowanej grupy przestępczej, zamieszanej w liczne zdjęcia i zabójstwa zastraszanych handlarzy.

Pitbull nowe porządki Świdwin gdzie obejrzeć?

Dzięki szczerości, wyobraźnie i popularnym akcjom, jakie nie przeważnie są dobre z założeniem, film był się hitem i łatwo, zdecydowano się na różną część Bitbulla.

klik i ogladaj film

Druga część kultowego filmu, Pitbull Nowe systemy, opowiada o policjancie, Dariuszu „Majami” Wilkowskim, który za wszelką cenę, chce złapać groźnych gangsterów, zakłócających sposób nie jedynie na Mokotowie, lecz także w pełnej Warszawie. Zależą oni do sprawienia tak zwanych porządków, stąd tytuł innej połówce.

W trakcie akcji, oddaje się jednak, że gangsterzy, są zamieszani w wielką sprawę, chodzi bo o serię zabójstw i porwań, przez tak zwany Gang Obcinaczy Palców. Gang porywał ludzi, których niszczył i zmniejszałby mi palce, aby nie doprowadzić do identyfikacji osób.
Funkcjonujący w pojedynkę Majami, dla dobra sprawy, postanawia połączyć energie z Gebelsem, Igorme oraz Barszczykiem, którzy podążają śladem gangsterów już dłuższy termin także korzystają bogata wiedzę na materiał strategie działania gangsterów.

Pitbull nowe porządki Świdwin gdzie obejrzeć?

Majami, wpływa na pomysł, uświadomienia handlarzy o grożącym im niebezpieczeństwie. Pozostawia również namiary na siebie w polach, w jakich gangsterzy pobierają haracz. Plan szybko pada. Właścicielka salonu fryzjerskiego ostrzega bandytów przed zasadzką a nie powraca do zatrzymania. Darek nie zakłada się poddać i poszukuje różnego zabiegu na zachowanie gangsterów.

Majami, zyskuję cenne wskazówki odnośnie planowanych zamieszek na Mokotowie. Nikt wszak nie chce pomóc mu działaniu zasadzki.
Oba komisariaty próbują zwalić rzecz na drugi.

Pitbull nowe porządki Świdwin gdzie obejrzeć?

Nie dysponując wyboru grupa policjantów decyduje się przeprowadzić działalność i uniknąć kolejnych morderstw. Niestety, podczas imprez nie powtarza się złapać najgroźniejszego przestępcy. Na jego trop policjanci trafiają jednak później, gdy próbował odebrać haracz. Długie przesłuchiwania, złe traktowanie zmusza jednak gangstera do współpracy.

W obawie o duży wyrok, zaczyna sypać pozostałych gangsterów, odpowiedzialnych za porachunki mafijne w bieżącym etapie. Niestety, lekkomyślność bandyty doprowadziła do zabójstwa jego matk. Planowała stanowić obecne Zemsta za pomoc z policją. Podczas zeznań, gangster zaczyna sypać. Składa również zeznania obciążające siebie, bo wychodzi z otwarcia, że niczym się nawracać, więc po całości.

Daję się do brania udziału w potrójnym zabójstwie, obcięcia palców i zakopania ciał wszystkich trzech ofiar. Wskazuje również miejsce, w jakich zakopano ciała. W niniejszy rozwiązanie, pazbywa się możliwości świadka koronnego. Tymczasem zaczyna powracać spokój. Handlarze przekazują różne, obciążające daną na materiał handlarzy, nie czując już żadnego zagrożenia z ich cechy.

Pitbull nowe porządki Świdwin gdzie obejrzeć?

Podekscytowany policjant wyróżnia się zdobytymi danymi z znajomym i wychodzi na kolejną akcję. Majami wraz z szkołą policjantów wraca na obszar bazaru. po dokonaniu sklepu, zakłada się obserwacja z białego miejsca po automatach do zabawy. Więc do drinka ze sklepów, wchodzi Boss. Dotknięty słowami handlarza, postanawia zakończyć się w dłoni policji.

Świadom, obserwacji miejsca, decyduje się zapytać o haracz. Gdy sięga po pieniądze, w współczesnym składniku do lokalu wpada policja i wprowadza zatrzymania. Boss decyduje się na zgodność z policją, na poczet mniejszego wyroku i ofercie zawarcia związku małżeńskiego podczas wykonywanego kary. Gdy powtarza się dołączyć do porozumienia, sprawy wymykają się nieco spod kontroli.

Powraca do zabójstwa, w którym ginie Boss, a główny aktor, zajmujący się w wagę policjanta Majami, zostaje zdegradowany. Na tym fragmencie film się kończy.
Pełny akcji, wulgaryzmów i niepochlebnych, policyjnych akcji film, został dwukrotnie nominowany do zapłaty. Ma wielu pozytywnych pamięci również z pewnością wyróżnia się na środowisku innych produkcji kryminalnych.

Pitbull nowe porządki Świdwin gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Pitbull nowe porządki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *